Символіка села Холмське

Герб с. Холмське
Арцизького району Одеської області

Опис

На синьому полі золоте сонце з 24-мя проміннями у вигляді колосків, між якими по два тонких промінця. Зелена вигнута база (тригірь’я), яка завершена угорі золотою нитяною облямівкою. Щит розміщений у золотому картуші та увінчаний золотою сільською короною.

Символіка

Золоте сонце символізує південний  край, світло, тепло та достаток.

Колос - символ родючості, землеробства та животворної сили. Зелена геральдична база у вигляді холмів символізує саму назву села.

Золотий колір є символом багатства, благородства, достатку.

Лазуровий колір символізує красу, гідність та добро. Зелений – родючість землі та процвітання сільського господарства.

Герб розміщений у золотому картуші, який рекомендований Українським геральдичним товариством, та прикрашений сільською короною, яка вказує на статус села. Знизу на картуші рік заснування села, прикрашений знизу синьою стрічкою с назвою села золотими літерами.

Прапор с. Холмське
Арцизького району Одеської області

Опис

Синє квадратне полотнище, що має знизу зелену смугу у вигляді трьох пагорбів, середній з яких заввишки 7/20, а крайні 3/10 ширини прапора, окантовані зверху жовтою смугою шириною 1/100 ширини прапора. На синій смузі жовте сонце з 24-мя проміннями у вигляді колосків, між якими по два тонких промінця, діаметр якого складає 1/2 ширини прапора.

Символіка

Малюнок прапора побудований на основі кольорового вирішення герба і має таку ж символіку.

Рішення Про затвердження офіційних символів с. Холмське–герба і прапора, опису та положення про порядок використання символіки територіальної громади.

ПОЛОЖЕННЯ про зміст, опис та порядок використання герба та прапора села Холмське Арцизького району Одеської області